הפניקס


שם נרדף להשקעה איכותית


הפניקס היא אחת מחברות הביטוח הגדולות והמוכרות בישראל, המספקת מגוון רחב של מוצרי ביטוח ושירותי חיסכון מכל הסוגים. החברה ראתה באחרונה צמיחה משמעותית והתפתחות מואצת בסל שירותיה, כמו גם זינוק עסקי אשר בא לידי ביטוי בתוצאות כספיות מרשימות. לצד החדשנות הטכנולוגית והשיפור הניכר ברמת שביעות רצון הלקוחות, בשנתיים האחרונות הפניקס זכתה להכרה ציבורית בשל צוות מומחי ההשקעות האיכותי שברשותה. צוות המומחים אמון על תיעול נכסי הלקוחות בצירי ההשקעות אשר יניבו את התשואות הגבוהות ביותר בתווך הבינוני והארוך.


 


בניגוד למה שרבים וודאי חושבים, ישנה חשיבות רבה למי מנהל לך את הכספים. לצוותי השקעה שונים ישנם טקטיקות ואסטרטגיות שונות, כמו גם פרספקטיבות ושיטות עבודה משתנות שלבסוף יוצרות תכניות השקעה אשר יניבו את רמת התשואות בהתאם ליכולות החברה.


 


מבין חברות הביטוח המובילות בישראל, שבאופן טבעי מנהלות גם את היקף הנכסים הגדול ביותר, להפניקס ביצועים הגוברים על אלו של כל מתחריה מבחינת יצירת רווחים ללקוחותיה. זאת תוצאה של יכולתה לגבש צוות פנימי איכותי של אנליסטים, עובדי מחקר ומומחים המספקים למקבלי ההחלטות את כלל הכלים הרלוונטיים לבחינת אטרקטיביות שווקים, מניות כדאיות, מגזרים בהם צפויה לחול ירידת ערך והעיתוי הנכון למכור או לרכוש. למרות הצוות הקטן יחסית לעומת המתחרים, הפניקס הצליחה לבנות קבוצה מהימנה של מומחים המביאים את התשואות הגבוהות ביותר במשק, והחברה בכללותה נהנית ואף מרוויחה ממוניטין זה.


 


במסגרת עבודתנו עם הפניקס, שאפנו להבליט את המומחיות הייחודית של החברה אל מול תא הכתבים הפיננסיים האחראי על תחום קרנות הפנסיה והחיסכון, ובאופן ספציפי, מטרתנו הייתה לשקף להם את השפעתם המהותית של צוותי ההשקעה על רווחי הלקוחות. בשנה האחרונה, מומחי ההשקעות של הפניקס זכו לתהודה והכרה בכלל ערוצי המדיה וניכר כי התפיסה לפיה 'השקעה איכותית חשובה כדמי הניהול' נטמעה בכל הסיקור.

אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות