ישרוטל משיקה את מלון היוקרה החדש "אוריינט" בירושלים

"לקחת פרויקט משלבי התחלה לסיום זה דבר סבוך שדורש מאמץ רב של הרבה מאוד אנשים שאני מודה להם מאוד. יש לנו הכבוד להיות חלק מתרבות מזרח תיכונית עתיקה של אירוח, ואנו רוצים שאנשים מכל מקום בעולם יגיעו לכאן ויספרו לאחר מכן במקומותיהם על כל הטוב שיש בישראל".

אלו המילים של ג'וליאן לואיס, הבעלים ויו"ר חבר המנהלים של רשת ישרוטל, בנאום הפתיחה של אירוע השקת מלון אוריינט בחודש האחרון.

 

המלון היוקרתי והחדש של רשת ישרוטל בעיר ירושלים פותח שעריו בתום 4 שנות הקמה, ומממש את חזונו של דיוויד לואיס, אשר הקים את רשת ישרוטל לפני 34 שנים עם המלון הראשון בעיר אילת— ישרוטל המלך שלמה— מתוך מטרה להביא לתייר הישראלי את חווית האירוח הטובה ביותר בארץ.

 

מלון אוריינט ירושלים, הממוקם בכניסה לשכונת המושבה הגרמנית, ובצמוד למתחם תחנת הרכבת הישנה, מצטרף למותג מלונות היוקרה של הרשת, לצד; כרמים, בראשית, יערות הכרמל, רויאל ביץ' תל אביב ורויאל ביץ' אילת.

 

המלון מציע חווית אירוח ייחודית, במבנה המתכתב עם ההיסטוריה של ירושלים, לצד ההדר והנוחות של מלון יוקרה מודרני. מיקום המלון, באזור מרכזי ומבוקש בלב ירושלים המערבית, ובמרחק הליכה מחומות העיר העתיקה ומאתרי התיירות המרכזיים של העיר, מבטיח 'חוויה ירושלמית' איכותית במיוחד.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות