קבוצת דבי נבחרה: משרד יחסי ציבור חדש למכבי שירותי בריאות

דצמבר 20, 2022

קבוצת דבי מצרפת לשורותיה לקוח חשוב וגדול בתחום הבריאות: מכבי שירותי בריאות.

דבי תקשורת נבחרה לספק שירותי יחסי ציבור למכבי שירותי בריאות ותנוהל תחת סמנכ"לית ממשל ותקשורת שיר כהן ודובר מכבי אורדן סוחמי.

 

מכבי שירותי בריאות הוא ארגון הבריאות המוביל בישראל, אחד מארבע קופות החולים הפועלות בישראל. מכבי מונה למעלה מ-2.5 שני מיליון חברים ונחשבת לארגון מרכזי במערכת הבריאות בישראל. מכבי מעניקה לחבריה את מיטב השירות הרפואי, מחויבת לבריאות שלמה, קידום בריאות ורפואה מונעת תוך שמירה על ערכי היסוד הכוללים בחירה חופשית, איכות רפואית, איזון כלכלי ויעילות.

 

"קבוצת דבי נרגשת מאוד לקראת העבודה המשותפת עם מכבי שירותי בריאות, ארגון המייצג חדשנות, מקצועיות וחשוב לא פחות – מלא בצוותי רפואה מומחים. כל אלו הופכים אותו לארגון בריאות מוביל בישראל, ואנו גאים על הבחירה בנו ובטוחים שיחד נגיע להישגים חדשים", מסר משה דבי, מייסד ויו"ר הקבוצה. 

 

סמנכ״לית ממשל ותקשורת של מכבי שירותי בריאות שיר כהן בירכה על המינוי: ״אני מברכת על הצטרפותה של קבוצת דבי למכבי שירותי בריאות, קבוצת הבריאות הטובה בישראל. יחד נמשיך ונוביל את המאמצים לקידום מערכת הבריאות בישראל, ונקדם את הרפואה המונעת ורפואה מותאמת אישית לטובת בריאותם של כלל אזרחי המדינה. אני מאחלת הצלחה רבה לצוות של דבי תקשורת״.

 

תיק מכבי שירותי בריאות ירוכז ע״י יועצת התקשורת הודיה שחר, לצד סמנכ"ל הלקוחות מיכאל מושקוביץ.

 

קבוצת דבי היא מהמובילות בישראל בתחום יחסי הציבור, אסטרטגיה תקשורתית ודיגיטלית. החברה הוקמה לפני כ-18 שנים על ידי משה דבי והתרחבה בשנת 2012 עם הצטרפותו של הפרסומאי רון שלי והקמת חברת האסטרטגיה הדיגיטלית דבי&רון. חברת יחסי הציבור והאסטרטגיה מנוהלת על ידי המנכ"ל נדב ברקוביץ' והיא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת השיווק התקשורתי הגלובלית אדלמן (Edelman).  הקבוצה מייצגת שורה ארוכה של תאגידים בינלאומיים, חברות טכנולוגיה רב-לאומיות וחברות ישראליות מובילות ממגוון מגזרים, כגון יוניליוור, NVIDIA, פאלו אלטו נטוורקס, קימברלי קלארק, IBM, רשות החדשנות ועוד.

אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות