התקציב של נמל חיפה עובר לקבוצת דבי: "מודים על האמון בנו"

יוני 19, 2024

קבוצת דבי נבחרה לניהול מערך יחסי הציבור של נמל חיפה. טרמינל הנוסעים של הנמל הוא היחיד בישראל ממנו יוצאות הפלגות נופש לרחבי הים התיכון. משה דבי, מייסד ויו"ר הקבוצה: "נמל חיפה הוא הנמל המוביל בישראל, המשמש כנכס אסטרטגי".

קבוצת דבי נבחרה לנהל את הפעילות התקשורתית ומערך יחסי הציבור של נמל חיפה, ותנוהל תחת דובר הנמל ומנהל תחום הקרוזים, זוהר רום. נמל חיפה הוא הנמל המוביל בישראל. בנמל חיפה עוברים מדי שנה כמעט 30 מיליוני טונות של מטען, יותר מכל נמל אחר בישראל.

נמל חיפה הוא גם הנמל הגדול ביותר בשירות אוניות נוסעים ותיירים. טרמינל הנוסעים של הנמל הוא היחיד בישראל ממנו יוצאות הפלגות נופש לרחבי הים התיכון. בינואר 2023 מדינת ישראל השלימה את הליך ההפרטה ההיסטורי של נמל חיפה, כחלק מהרפורמה בהפרטת הנמלים. במכרז להפעלת הנמל זכתה הקבוצה הישראלית-הודית אדני-גדות.
"אנחנו גאים על הבחירה של נמל חיפה בקבוצת דבי ומודים על האמון בנו. נמל חיפה הוא הנמל המוביל בישראל, המשמש כנכס אסטרטגי של המדינה וכציר סחר מרכזי במזרח התיכון. השלמת הליך ההפרטה הוא צעד היסטורי למדינת ישראל ואני בטוח שבשנים הקרובות נמל חיפה יהפוך לנתיב סחר מרכזי", מסר משה דבי, מייסד ויו"ר הקבוצה.
 
יו"ר נמל חיפה הוא ד"ר רון מלכא ומנכ"ל הנמל הוא אודי שרון. התקציב ינוהל תחת המשנה למנכ"ל מרינה קפלון-דיגמי ומנהלת מחלקה רוית בראומן. קבוצת דבי היא מהמובילות בישראל בתחום יחסי הציבור, אסטרטגיה תקשורתית ודיגיטלית. החברה הוקמה לפני כ-19 שנים על ידי משה דבי והתרחבה בשנת 2012 עם הצטרפותו של הפרסומאי רון שלי והקמת חברת האסטרטגיה הדיגיטלית דבי&רון.
 
https://www.ice.co.il/advertising-marketing/news/article/1007483
 
 

 

אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות