קבוצת דבי תנהל את מערך יחסי הציבור של ענקית הטכנולוגיה יבמ בישראל

פברואר 18, 2018

לאחר מכרז ארוך בחרה ענקית הטכנולוגיה יבמ בחברת דבי תקשורת לנהל את מערך יחסי הציבור שלה בישראל. יבמ תצטרף לשורה של חברות טכנולוגיה בינלאומיות המיוצגות על ידי החברה בישראל ביניהן HP , PayPal, AGT, ועוד.

 

עם מחזור הכנסות שנתי של למעלה מ-80 מיליארד דולר, החברה עוסקת בתוכנה, חומרה ושירותים ומובילה פיתוח והטמעת טכנולוגיות מתקדמות בתחומי מחשוב הענן, בינה מלאכותית, בלוקצ'יין ואבטחת מידע וסייבר, וכן אנליטיקה עסקית, מובייל, האינטרנט של הדברים (IoT) אחסון ומסחר אלקטרוני.

 

יבמ מלווה ארגונים בכניסתם לעידן המחשוב הקוגניטיבי עם פלטפורמת הבינה המלאכותית שלה ווטסון, אותה היא מציעה כשירות ענן.

עם לקוחותיה של יבמ נמנים 90% מהבנקים הגדולים בעולם, 9 מתוך 10 חברות האנרגיה המובילות, 40 מתוך 50 הקמעונאים הגדולים ו- 92 מתוך 100 ארגוני הבריאות המובילים בעולם. המחשבים המרכזיים של יבמ מעבדים 75% מכלל הנתונים העסקיים הקיימים.

 

מעבדות המו"פ של החברה הגלובלית ממקומות בישראל וביניהם: מעבדת המחקר הגדולה ביותר של החברה מחוץ לארה"ב עם מאוד חוקרים ומובילות עולמית בתחומי בינה מלאכותית, האינטרנט של הדברים, רפואה ועוד. בגבעתיים ממוקמת מעבדת פיתוח התוכנה, מטה החברה בפתח תקווה, בת"א מעבדת אחסון המידע ובב"ש הוקם מרכז למצוינות במחקר סייבר בשת"פ עם אוני' בן גוריון . לחברה אלפי עובדים בישראל. בשנה האחרונה מנכ"ל החברה בישראל הינו דניאל מלכה.

אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות